Canlı yayında ortalık bir anda karıştı: İyi Parti'li isimden AKP'li başkana kurşun gibi ağır sözler

Habertürk canlı yayınında yaşanan tartışma stüdyoyu bir anda karıştırdı. İyi Parti isimden AKP'li başkana 'Sen ne kadar boş bir adammışsın' sözleri programda gerginlik yarattı.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, AKP eski milletvekili Resul Tosun ile Habertürk canlı yayınında tartışma yaşadı. Devişoğlu, Tosun'a, "Yav sen ne kadar boş bir adammışsın" ifadelerini kullandı.

Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında AKP'nin çoklu baro teklifi tartışıldı. İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, AKP eski Milletvekili Resul Tosun ve gazeteci Metin Özkan'ın konuk olduğu programda gergin anlar yaşandı.

"SENİN SÖYLEDİĞİN BİR TANE MUTEBER CÜMLE YOK Kİ"

AKP'li Resul Tosun'a tepki gösteren Dervişoğlu "Size yazıklar olsun" ifadelerini kullandı. Resul Tosun'un, "İade ediyorum" şeklinde yanıt vermesinin ardından Dervişoğlu, "Neyi iade edersen et. Biraz terbiyeli ol. İnsanın sinirini bozma. Neyin cevabını verdin? Senin söylediğin muteber bir tane cümle yok ki cevap vereyim" dedi. Tosun ise Müsavat Dervişoğlu'na "Saçmalıyorsun" şeklinde yanıt verdi. Dervişoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Siz bu işin hiçbir tarafında yoksunuz. Bu tartışmalarla kamuoyunun beynini bulandırmanın hiçbir anlamı yok. Ben anlatmaya çalışacağım ama siz doğruları dinlemekten rahatsız oluyorsunuz. Biraz saygılı olun" Didem Arslan Yılmaz'dan da bir istekte bulunan Dervişoğlu, "Sizden bir istirhamım var. Beni programınıza konuk ederken konuklarınızı dikkatli seçmenizi istirham ediyorum. Ben böyle kamuoyunu rahatsız eden insanlarla tartışmak istemiyorum" dedi. Bunun üzerine sinirler daha da gerilince araya Didem Arslan Yılmaz girdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika