Canlı yayının ardından teslim oldu

Canlı yayının ardından teslim oldu

Denizli’de 1 kişi öldüren Bayram Say, sosyal medya hesabı üzerinden kız arkadaşıyla canlı yayın yaptıktan sonra gidip teslim oldu.

Honaz ilçesi Ovacık Mahallesi’nde, 9 Ağustos günü saat 23.00 sıralarında alkol alıp eğlenen Bayram Say ile Rıdvan Kaygılı arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönünce Bayram Say, yanındaki tabancayla rastgele çevreye ateş açtı. Mermiler kavgayı ayırmaya çalışan Fatih Bozkaya’nın (34) başına, Rıdvan Kaygılı’nın (33) göğsüne ve Say’ın kardeşi Erkan Say’ın (23) da bacağına isabet etti. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve acil sağlık ekipleri sevk edildi. Bayram Say ise kaçtı. Evli ve 3 çocuk babası Fatih Bozkaya, tedavi gördüğü Denizli Devlet Hastanesi’nde dün yaşamını yitirdi. Diğer yaralıların tedavileri ise devam ediyor.

Jandarma tarafından aranan Bayram Say, bugün sosyal medya hesabından ‘Son kez’ başlığıyla, kız arkadaşıyla birlikte, bir otomobilin arka koltuğundayken canlı yayın yaptı. Cinayet suçundan aranmasına rağmen rahat tavırlarıyla dikkat çeken Say, otomobili kullanan sürücüye “Abi sen biraz yavaş git, son kez Bağbaşı’nı göreyim” diyerek yayınına devam etti. Say, yayının devamında, “Aç kapıyı gardiyan sevdiklerim yok burada diyeceğim” dedikten sonra yanındaki kız arkadaşı da, “Bakın, bakın son kez bakıyorsunuz? Ben de son kez bakıyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa