Cardano için işaret fişeğini ateşlediler

Cardano için işaret fişeğini ateşlediler

Uzun süredir büyük bir patlama yapması beklenen Cardano (ADA) hala beklenen fiyat paritesine erişebilmiş değil. Bazı uzmanlara göre 2024’de Cardano’yu çok başka yerlerde görebiliriz.

Kripto para piyasası son 2 aydır olumsuz bir tablo ile karşımıza çıkıyor. Yani değer kaybeden pek çok coinin daha da dibe gittiğini söyleyebiliriz. Hatta bazı coinler bu süreçte yatırımcılarını iflasın eşiğine getirdi.

ADA LINK ve NEAR

Geçtiğimiz 2 ay içerisinde beklentilerin uzağında seyreden coinlerden birisi de Cardano (ADA) oldu. Cardano geçtiğimiz yıl 3 doları görmüş sonrasında ise 2 dolar seviyelerine kadar geri düşmüştü. Şimdilerde ise 0.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Aslında Cardano’nun 3 dolar olması çok da büyük bir sürpriz değildi. Keza pek çok analist Cardano’nun geçtiğimiz yıl sonuna kadar 5 doları görmesini umuyordu. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı diyebiliriz. Cardano, tüm beklentilere rağmen 3 dolar seviyesine bir daha ulaşamadı.

Cardano için 2022 yılı çok farklı olabilir

Kripto para uzmanları Cardano için işaret fişeğini ateşledi

Cardano’nun yaratıcılarından biri olan Haskinson geçtiğimiz günlerde ADA’nın yol haritasıyla ilgili bazı söylemlerde bulundu. Haskinson, 2023 yol planının kendisini çok heyecanlandırdığını ve önümüzdeki yılın Cardano’nun yılı olacağını belirtti. Elbette bu durumun ne derece doğru olacağını zaman gösterecek.

Kripto paralarda fiyat

Keza daha önce de bu tarz benzer haberler görmüştük. Fakat söz konusu kripto paralar olduğunda her zaman evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bakalım 2023 yılında Cardano yeni rekorlara yelken açabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.
Hatırlatma, buradaki yazılar yatırım tavsiyesi değildir.

Amazon toplu işten çıkarımlara başladı

Etiketler :