Cem Yılmaz ‘memleketin bütün kötülüklerini yapan’ isimleri açıkladı!

Cem Yılmaz ‘memleketin bütün kötülüklerini yapan’ isimleri açıkladı!

Oyuncu, komedyen ve yönetmen Cem Yılmaz, kendisine tepki gösterenlere, "Üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan...

Oyuncu, komedyen ve yönetmen Cem Yılmaz, kendisine tepki gösterenlere, "Üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan" diyerek karşılık verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu.

Kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Cem Yılmaz, aynı zamanda program vesilesiyle kendisini rahatsız eden bazı konulara da değindi. Sosyal medya hesabı üzerinden gündeme dair paylaşımlarda bulunan ve bu paylaşımları üzerinden kimi zaman eleştirilere maruz kalan Cem Yılmaz, konuyla ilgili bir espri yaptı. Ünlü komedyen gündeme dair göndermeleriyle öne çıkan Tarkan ve Athena Gökhan’ı hatırlatarak, "Sosyal medyadan benim anladığım kadarıyla üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın kendisine yaptığı bu göndermeyi beğenen Gökhan Özoğuz, Twitter hesabı üzerinden komedyenin sözleriyle ilgili olarak, "Ya mükemmel, Cem Yılmaz’a bak 100 yılda bir gelenlerden diyorum" yorumunu yaptı.

Son Dakika Haberleri