Cem Yılmaz'dan, “Bir gemi kazasında botuna Sedat Peker'i mi Bilal Erdoğan'ı mı alırsın?” sorusuna yanıt

Cem Yılmaz'dan, “Bir gemi kazasında botuna Sedat Peker'i mi Bilal Erdoğan'ı mı alırsın?” sorusuna yanıt

Rüstem Batum'un kanalına konuk olan Cem Yılmaz, "Bir gemi kazasında botuna Sedat Peker'i mi Bilal Erdoğan'ı mı alırsın?" sorusuna yanıt verdi. Yılmaz, “Hemen bottan atlarım, dibe doğru yüzerim” dedi

Başarılı komedyen Cem Yılmaz, Talk-Show’cu Rüstem Batum’un “Rüstem Batum Sohbetleri” programına konuk oldu. Yılmaz programda Batum’un sorularını yanıtladı.

Batum, Cem Yılmaz’a “Atlantik’te gidiyorsun, o lüks yolcu gemilerinden birinde? Muazzam bir fırtına çıkıyor, Titanic gibi, gemi batıyor. Zifiri karanlık, dev dalgalar var. Sende bir tane küçük lastik bir bot yakalıyorsun. Ama iki kişilik bot. biniyorsun, can havliyle kendine gelmeye çalışıyorsun. Dalgalar kocaman falan. Bir bakıyorsun böyle, karanlıkta iki kişi yüzüyor bota doğru. Yaklaşıyorlar bir bakıyorsun ki solda Sedat Peker, sağda Bilal Erdoğan var” sorusunu yöneltti. Cem Yılmaz ise bu soruya “Hemen bottan atlarım, dibe doğru yüzerim” cevabını verdi.

KAVALA VE DEMİRTAŞ SORUSU

Rüstem Batum, Cem Yılmaz’a ‘Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş hakkında ne düşündüğünü, hissiyatının ne olduğunu’ da sordu. Cem Yılmaz ise “Evrensel standartlarda bir ülkede böyle şeylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum” diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin