Ceren Güztepe: Can güvenliğimiz yok, bizi koruyun

Ceren Güztepe: Can güvenliğimiz yok, bizi koruyun

Ceren Güztepe, babasının cezalı olmasına karşın kendilerine mektup yolladığını belirterek, “Can güvenliğimiz yok, bizi koruyun” dedi.Hürriyet’ten Damla Güler’in haberine göre, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanan...

Ceren Güztepe, babasının cezalı olmasına karşın kendilerine mektup yolladığını belirterek, “Can güvenliğimiz yok, bizi koruyun” dedi.

Hürriyet’ten Damla Güler’in haberine göre, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanan eski eşi Merzuka Altunsöğüt’ü ve kızı Cennet Güztepe’yi (23) bıçakla yaralayan Soner Güztepe hakkında, ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘Kasten yaralama’, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından 20.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Olayın yaşanmasının ardından açtığı sosyal medya hesabından babasının fotoğrafını paylaşarak, “Suçlu bu kişi. Baba dediğimiz ‘adam’ Soner Güztepe” diyerek yardım çağrısında bulunmuştu. “Annemin ölmesini istemiyorum” diyen Cennet Güztepe yaşadıklarını şu satırlarla anlatmıştı:

Hastane acilinde bıçaklı saldırı

“15 yaşında bir erkek kardeşim var. Annem 6 Eylül Cuma akşamı 7 yıldır boşanmış olduğu babam tarafından yine bıçaklı saldırıya uğradı. Hem de hastanenin acilinde. Ne polis ne güvenlik vardı. Kimse müdahale etmedi. Annemi kaybetmek istemiyorum. Durumu ağır, bizler de yaralıyız. O adam bir daha gelse kendimizi koruyacak güçte değiliz. Bu adamın cezasını çekmesini istiyoruz.”

Son Dakika Haberleri