CHP'den milletvekillerine Haluk Koç talimatı

CHP'den milletvekillerine Haluk Koç talimatı

CHP'den milletvekillerine Haluk Koç talimatı geldi. Gelen talimatta, "Tüm milletvekillerimizin 7 Temmuz Salı günü mazeretsiz ve eksiksiz olarak Genel Kurul'da bulunmaları son derece önemlidir." denildi

Meclis Başkanlığı seçimleri öncesi CHP'den milletvekillerine Haluk Koç talimatı geldi. Gelen talimatta, "Tüm milletvekillerimizin 7 Temmuz Salı günü mazeretsiz ve eksiksiz olarak Genel Kurul'da bulunmaları son derece önemlidir." denildi.

Meclis Başkanlığı seçimleri öncesi CHP'den milletvekillerine Haluk Koç talimatı geldi 

CHP'NİN ADAYI HALUK KOÇ

7 Temmuz Salı günü Meclis Genel Kurulu'nda yapılacak olan Meclis Başkanlığı seçimlerinde CHP'nin adayı Haluk Koç olacak.

CHP'DEN VEKİLLERE: MECLİS'İ TERK ETMEYİN

www.gercekgundem.com'un edindiği bilgiye göre, CHP'li vekillerden seçimler boyunca TBMM'yi terk etmemeleri hatırlatmasında bulunulan talimat şöyle: "7 Temmuz Salı günü Meclis Genel Kurulu'nda Meclis Başkanlık seçiminin tüm turlarının yapılması planlanmaktadır. Adayımız önceki dönemlerde Grup Başkanvekilliği, Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü görevlerini başarı ile yerine getirmiş Ankara Milletvekilimiz Haluk Koç'tur. Seçimin 3 turda tamamlanacağı öngörülmektedir. Milletvekillerimizin 3 tura da katılarak oy vermeleri ve sonuçlar açıklanana kadar TBMM'yi terk etmemeleri gerekmektedir. Tüm milletvekillerimizin 7 Temmuz Salı günü mazeretsiz ve eksiksiz olarak Genel Kurul'da bulunmaları son derece önemlidir. Saygılarımızla."