CHP'li belediye başkanından AK Parti ilçe teşkilatına 21'inci yıl ziyareti

CHP'li belediye başkanından AK Parti ilçe teşkilatına 21'inci yıl ziyareti

Tekirdağ Malkara ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, AKP’nin 21. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Adalet ve Kalkınma Partisi Malkara İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

AKP Malkara İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin yapılan paylaşımda, “Partimizin 21. kuruluş yıl dönümü sebebiyle İlçe Başkanlığımıza ziyarete gelen Sn. Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” denildi.

"Siyaset ayrı şey, insani ilişkiler ayrı şey"

GazeteDuvar'dan Serkan Alan'ın haberine göre, AKP’nin 21'inci yılı nedeniyle Adalet ve Kalkınma Partisi Malkara İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edip, 'hayırlı olsun dileklerini sunduklarını' belirten CHP’li Ulaş Yurdakul, “21. yılı olduğu için hayırlı olsun diye siyasi nezaket ziyaretinde bulunduk” dedi.

 Ziyarete ilişkin tepki almadığını söyleyen Yurdakul, “Ben Millet İttifakı’nın adayı olarak seçildim. Cumhuriyet Halk Partisi üyesiyim. Seçim bitti. Şu an AK Parti merkezi hükümeti temsil ediyor. Biz yerel yönetimi. Beraber Malkara için çalışacağız. Sonuçta siyaset bugün var yarın yok. Biz küçük bir ilçede yaşıyoruz. Her gün yüz yüze bakıyoruz. Hepimizin diyalogları da iyi. Siyaset ayrı şey, insani ilişkiler ayrı şey” diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yerel Gündem