CHP'li Engin Altay'dan İYİ Partili Ağıralioğlu'na: Kulağı çekilmeli

CHP'li Engin Altay'dan İYİ Partili Ağıralioğlu'na: Kulağı çekilmeli

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay, katıldığı canlı yayında İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na sert sözlerle yüklendi.

CHP ve İYİ Parti arasında kriz! Engin Altay'dan Ağıralioğlu'na: Kulağı çekilmeli
6'lı masada kriz büyüyor!

Millet İttifakı'nın ortakları CHP ve İYİ Parti arasında ipler iyice gerildi. İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu'nun adaylığından endişe duyduklarını söylemesi CHP'lilerin tepkisini çekmişti.

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay TV100'de katıldığı programda Ağıralioğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Altan, 'Kulağı çekilmeli' dedi.

Altay: Kulağı çekilmeli

Ağıralioğlu'nun "Erdoğan, karşısında Kılıçdaroğlu'nu istiyor; acaba bu seçmen isteksizliğini göz ardı etmesek mi?" sözleriyle ilgili "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Ben ne diyeyim daha bu böyle olmalı, bunu bekliyoruz. Bugün benim izlediğim video hoş bir video değil" dedi.

Ağıralioğlu: Bana söyledikleri lafların onda birini devlet millet düşmanlarına söyleyemediler

Katıldığı bir programda gelen eleştirilere yanıt veren Ağıralioğlu, "Sadece kaybedebiliriz kaygısından dolayı bana söyledikleri lafların onda birini devlet millet düşmanlarına söyleyemediler. Söylesinler bakalım" demişti.