CHP'li Kaftancıoğlu: 16 yıllık reklam arasına son vereceğiz!

CHP'li Kaftancıoğlu: 16 yıllık reklam arasına son vereceğiz!

İstanbul’da, CHP Kartal İlçe Başkanlığı’nın seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı. Açılışa CHP milletvekili Ali Özcan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,CHP...

İstanbul’da, CHP Kartal İlçe Başkanlığı’nın seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı. Açılışa CHP milletvekili Ali Özcan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Turnalı ve Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz de katıldı.

Açılışta konuşan Canan Kaftancıoğlu, 24 Haziran seçimlerini kazanacaklarını söyledi. Kaftancıoğlu, “24 Haziran akşamı 16 yıllık reklam arasına son vereceğiz'' dedi.

'EŞİTLİK, ÖZGÜRLÜK, İNSANCA YAŞAM İSTİYORUZ’
Soma’da yaşanan maden faciasına değinen Kaftancıoğlu, “Bugün Soma’da 301 anne ağlıyor. ''Ananı da al git’ diyen zihniyet ortadan kalkacak ve hepimizin anneler gününü coşkuyla kutladığı günler göreceğiz. Memlekette tek bir şey var. Bir adamın iki dudağının arasından çıkan sözlerin kanun sayıldığı günleri yaşıyoruz. Biz bu topraklarda, bu memlekette eşitlik, özgürlük, insanca ve hakça yaşam istiyoruz'' diye konuştu.
''HİÇ KİMSENİN SİHİRLİ DEĞNEĞİ YOK’
“İnsanların birbirinin yüzüne bakmaktan korktuğu, toplumun bu denli ayrıştırıldığı bir ülke istemiyoruz'' diyen Kaftancıoğlu, şöyle devam etti:
“Hiç kimsenin sihirli bir deneği yok. Başarmak için önce kendinize inanmalısınız. O gücü kendinizde hissettiğinizde işimiz çok kolay. Bizim korkacak bir şeyimiz de yok. Ne söylediğimizi biliyoruz, neyi savunduğumuzu biliyoruz, neyi istediğimizi gayet iyi biliyoruz. Korkması gerekenler korksunlar, bizler demokratik bir Türkiye için mücadeleye devam edeceğiz. Halk için halkla beraber halkın Türkiyesinde halkın cumhurbaşkanıyla Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında buluşacağız.'' 

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika