CHP'li vekil: Bunun adı sapıklıktır, alçaklıktır!

CHP'li vekil: Bunun adı sapıklıktır, alçaklıktır!

2011 yılında AKP'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan ve hâlen Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Birinci Hukuk Müşaviri olarak çalışan Necmi Özen önceki gün sosyal medya hesabında, ''Yaşasın kadınlar, kadınlar yaşasın’...

2011 yılında AKP'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan ve hâlen Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Birinci Hukuk Müşaviri olarak çalışan Necmi Özen önceki gün sosyal medya hesabında, ''Yaşasın kadınlar, kadınlar yaşasın’ pankartını ''Photoshop’ yöntemiyle "Kadına özgürlük, sevişiriz, cenabet gezeriz Tayyip sana ne, yaşasın laiklik" şeklinde değiştirilmiş hâlini paylaşmasına en büyük tepki CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’ten geldi. 

ADANA KADIN KOLLARININ PAYLAŞIMI

Mecliste konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “2011 yılında AKP'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan ve hâlen Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Birinci Hukuk Müşaviri olarak çalışan Necmi Özen, 2014 yılındaki 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'nde açıklama yapan Adana kadın kollarının "Yaşasın kadınlar, kadınlar yaşasın" pankartının "Photoshop" yöntemiyle "Kadına özgürlük… gezeriz Tayyip sana ne, yaşasın laiklik" şeklinde değiştirilmiş hâlini sosyal medya hesabında paylaşmıştır'' dedi.

KARAOSMANOĞLU’NA SESLENDİ; “GEREĞİNİ YAPIN''

Açıklamasına devam eden CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, “Ben detayını okuyama utandım ama Necmi Özen gibiler paylaşmaya utanmamış. Bunun adı sapıklık, bunun adı alçaklık, bunun adı şerefsizliktir. Necmi Özen gibiler değil Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde çalışmayı, insan içine çıkmayı bile hak etmiyorlar. Buradan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na da sesleniyorum: Sizin eşleriniz, anneleriniz, kardeşleriniz yok mu? Bu ahlaksızlığa derhâl gereğini yapın'' açıklamasında bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika