CIA Eski Direktörü: Artık Uzaylıların Varlığına İnanıyorum! 12 Bin Metrede Asılı Duran UFO Gördüğünü İddia Ediyor

CIA Eski Direktörü: Artık Uzaylıların Varlığına İnanıyorum! 12 Bin Metrede Asılı Duran UFO Gördüğünü İddia Ediyor

CIA eski direktörü şok edici iddialarda bulundu! Uzaylıların varlığına inanan direktör söyledikleri ile milyonları şoka soktu. İşte eski direktörün savunduğu iddialar!

Amerika Birleşik Devletleri Merkezi İstihbarat Teşkilatı Eski Yöneticisi R. James Woolsey, seneler önce yaşamış olduğu bir deneyim sayesinde, daha önceki zamanlarda inanmadığı ve komik geldiği uzaylı varlığına artık inanmaya başladığını ve onların gerçek olduğunu belirtti.

CIA'nın gizli UFO belgeleri ortaya çıkmaya devam ediyor: Binlerce dosya indirilebilir formatta yayınlandı - Sputnik Türkiye

Senelerdir hatta yüzyıllardır uzaylıların varlığı, UFO’ların var olup olmadığı, dünyayı ziyaret edip etmedikleri ya da bir dünyada bir üsleri bulunup bulunmadıkları bilim insanları ve halk tarafından tartışıp durulur. Uzaya yollanan roketler ve insansız uzay araçları gibi teknolojik cihazlar ile de gezegenler keşfedilip, uzaylı varlığı hakkında araştırmalar yapılır. Bu araştırmalar ve keşifler sürerken ABD’den oldukça iddialı bir demeç verildi. 

‘’12 Bin Metrede Asılı Duran Bir UFO Gördüm ‘’

1993-1995 yıllarında CIA’da görev yapan ve ekibi yöneten R. James Woolsey,  uzaylılar ve UFO’lar hakkında dünya gündemini sarsacak açıklamalar yaptı. Uzaylılara artık inanmaya başladığını belirten Woolsey, deneyimlediği bir olayın kendisini uzaylıların varlığı hakkında fikrini değiştirdiğini söyledi. Özellikle yakın bir arkadaşının kullandığı savaş uçağının havada UFO ile karşılaştığını ve 12 bin metrede asılı olarak durduğunu belirten Woolsey,  gördüğü bu olaydan sonra ‘’ uzaylı varlığını artık kabul ediyorum. Yaşadığım bazı olaylar ve tanık olduğum bu olay beni uzaylılara tamamen inanmaya itti. Önceden inanmazken şimdi neredeyse en fazla inanca sahip olan benim’’ açıklamalarını yaptı.  

‘’Umarım İnsanlık Uzaylılara Dostça Davranır’’

Woolsey, uzaylıların oldukça gizemli davranışları olduğunu, henüz insanoğlu ile iletişime girmeleri için erken olduğunu söyledi. Özellikle insanların uzaylılar geldiği zaman, dostça davranmasını umut ettiğini sözlerine ekledi.  

Bomba sözler! Eski CIA Direktörü Brennan'dan 'uzaylı' itirafı - Son Dakika Haberler

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, UFO belgeleri ve yapılan araştırmaları 6 ayda bir kamuoyuna paylaşacakları bilgisini vermişti. Basın ve halkın paylaşılan bu belgelere rahatça ulaşmasını sağlayan Pentagon ise halkı şimdiden UFO gerçeğine hazırladığı gelen haberler arasında yer alıyor.

GENEL