Çift ekranlı Samsung W20 5G geliyor

Çift ekranlı Samsung W20 5G geliyor

Samsung çift ekranlı katlanabilir telefon modeli W20 5G için geri sayıma geçti. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.Samsung çift ekranlı katlanabilir

Samsung çift ekranlı katlanabilir telefon modeli W20 5G için geri sayıma geçti. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Günümüzden bir 15 yıl öncesinde katlanabilir yapıdaki telefonlar hayli popülerdi. Açıldığında üst kısmında ekran, alt kısmında ise tuşlar bulunan katlanabilir modeller, aradan yıllar geçmesine rağmen Çin’de hala popüler.

Sebebi bilinmez fakat Çinli kullanıcılar hala bu tarz telefonlara büyük rağbet gösteriyorlar. Nitekim bu durum üreticiler tarafından da destekleniyor.

Teknoloji gündemini takip edenlerin de bildiği üzere Samsung, Çin’e özel olarak katlanabilir tasarıma sahip W serisini üretiyordu.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni bir rapora göre, Samsung’un yeni W serisi modeli 5G destekli olacak. W20 5G ismiyle satışa sunulacak olan modelin 1500 dolar civarında bir fiyattan satılması bekleniyor.

Geçen sene kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung W2019 bile 1200 dolar gibi astronamik sayılacak bir fiyata sahipti. Dolayısıyla 5G desteğine kavuşacak olan W20 5G’nin 1500 dolardan ucuza satılması büyük sürpriz olacaktır.

iPhone 11 ailesi hayal kırıklığı mı?