Çiftçilerden Bakan Çelik'e tepki: Büyük zarardayız, şov yapmak için geldiyseniz...

Çiftçilerden Bakan Çelik'e tepki: Büyük zarardayız, şov yapmak için geldiyseniz...

Adana HiltonSa Oteli'nde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in katılımıyla düzenlenen 'Milli Tarım Projesi Buluşması' toplantısına katılan arıcılar, son dönemde arı ölümleri nedeniyle büyük zararları olduğunu...

Adana HiltonSa Oteli'nde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in katılımıyla düzenlenen 'Milli Tarım Projesi Buluşması' toplantısına katılan arıcılar, son dönemde arı ölümleri nedeniyle büyük zararları olduğunu söyledi.

Bakan Çelik kürsüdeyken oturdukları yerden ayağa kalkan yaklaşık 20 kişi, "Sayın Bakanım Çukurova'da arılar ölüyor. Biz buraya bunun için geldik" diye bağırdı.

'Şov yapmak için geldiyseniz...' 

Bakan Çelik, "Bir dakika arkadaşlar. Siz bizi tanımamışsınız. Arkadaşlar bir oturur musunuz? Burada sorun çözmek için geldiyseniz, başım gözüm üstüne. Şov yapmak için geldiyseniz onu da yapın ama söyleyin, yapın. Sizi dinlemek için yerime geçiyorum. Gelin konuşun" dedi.

Çelik'in isteği üzerine kürsüye gelen bir arıcı ise arı ölümleri nedeniyle büyük zarar gördüklerini, soruna çözüm bulunması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine Bakan Çelik, "Bu konu bana intikal etti. İlgili arkadaşlarla görüştük. Bunu söylemek için kavgaya ne gerek var. Buyurun konuşalım" diye konuştu. Toplantı daha sonra basına kapalı sürdü.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
GENEL