Çiftlik Bank firarisi Mehmet Aydın''ın Ferrari''si satılıyor

Çiftlik Bank firarisi Mehmet Aydın''ın Ferrari''si satılıyor

70 binden fazla kişiyi yüz milyonlarca lira dolandıran ''Çiftlik Bank'' sahibi Mehmet Aydın’ın, Uruguay''da kullanırken görüntülendiği Ferrari''si satılıyor. El konulduğu anlaşılan ve Uruguay devleti tarafından açık artırmaya çıkarılan Ferrari''nin açılış fiyatı 235 bin dolar.

Çiftlik Bank adlı sistemle 70 binden fazla kişiden yüz milyonlarca lira topladıktan sonra Uruguay’a kaçan Mehmet Aydın’ın burada kullanırken görüntülendiği Ferrari marka araç Uruguay devleti tarafından satılığa çıkarıldı. internet üzerinden açık artırma ile satış yapan Rematadores isimli sitede, ‘Tosuncuk’ lakaplı Aydın’a ait olan Ferrari, açılış fiyatı olarak 235 bin dolardan satılıyor.

Ferrari ile birlikte bir yatın da satılığa çıkarılması dikkat çekti. 390 bin dolar açılış fiyatı ile sunulan yatın, Aydın’ın burada satın aldığı belirtilen yat olduğu sanılıyor.

Uruguay devletinin Ferrari ile yat için açtığı açık artırmada son tarih 8 Mart olarak belirlenirken, pazarlama amaçlı bir video da hazırlandı.

Satışa çıkarılan 458 Spider Cabriolet model aracın Rematadores adlı sitede paylaşılan fotoğraflarında, Aydın’ın Uruguay’da kullanırken görüntülendiği araç ile aynı plakayı taşıdığı görülüyor.