Ciğerci: Ne yapabiliriz, arabalarımız lüks!

Ciğerci: Ne yapabiliriz, arabalarımız lüks!

Ankara Mamak'ta bedelli askerlik yapan sevgilisi Gökhan Çıra'yı kışlaya lüks araçlarla girerek askerden alan Selin Ciğerci "Burada problem sadece arabaların markası. Ne yapabiliriz, arabalarımız lüks" dedi.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, ikinci kez evlilik teklifi aldığı eski eşi Gökhan Çıra'yı bedelli askerlik yaptığı birlikten 4 araçtan oluşan konvoyla kışlanın içinden aldığı görüntüler gündem olmuştu.

Vatandaşların tepkisini çeken ve Milli Savunma Bakanlığı'nın inceleme başlattığı olayla ilgili Selin Ciğerci'den açıkllakin geldi. TV100'e konuşan Ciğerci, "Burada problem sadece arabaların markası. Ne yapabiliriz, arabalarımız lüks, buydu yani" dedi.

Ciğerci'nin açıklamaları şöyle:
"O kadar konuları çarpıttılar ki... İçeride bir tek biz yoktuk. İçeride arabası olan aileler de vardı dışarı da arabası olmayan aileler de vardı. Gökhan'ın abisi de astsubay olduğu için o kadar üzgünnler ki annesi de babası da çok üzgünler. Resmen, 'Vatan haini' yazanlar bile vardı yorumlarda. Çok ayıp şeyler bunlar. Gökhan da çok üzüldü. Birçok insan askeriyeye çocuklarını almaya arabayla geliyor, arabayla da çıkıyor. Burada problem sadece arabaların markaları yüzünden...Ne yapabiliriz, arabalarımız lüks, buydu yani."

Kaynak:Haber Kaynağı

Magazin