Çin’de akılalmaz olay: Gelin, damadın annesinin yol kenarına bıraktığı kızı çıktı

Çin’de akılalmaz olay: Gelin, damadın annesinin yol kenarına bıraktığı kızı çıktı

20 yıllık gizemi doğum lekesi çözdü: Düğün günü acı gerçeği öğrendi!

Çin'de akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı! Anne, oğlunun düğününde gelininin yıllardır kayıp olan kızı olduğunu öğrendi.

Damadın annesi gelinin 20 sene önce yol kenarına bıraktığı kızı olduğunu fark etti. Şaşkına dönen anne kızını yıllarca aradığını fakat bulamadığını, sonrasında ise erkek bir çocuğu evlatlık edindiğini itiraf etti.

İsmi açıklanmayan anne, 31 Mart günü Çin'in Suzhou kentinde yapılacak düğünde müstakbel gelinin 20 yıl önce yol kenarına bırakarak terk ettiği kızı olduğunu öğrendi. Anne, gelinin kızı olduğunu elinde bulunan doğum lekesinden fark etti. Gelinin elindeki doğum lekesini gören damadın annesi, gelinin ailesine onun evlatlık olup olmadığını sordu ve hikayeler örtüşünce gerçek ortaya çıktı. Gelinin anne ve babası, kızlarını 20 yıl önce yol kenarında bulduklarını ve o tarihten bu yana kendileri ile yaşadığını söyleyince gelinin annesi büyük bir şok yaşadı. Gerçeği öğrenen gelin ve anne gözyaşlarına boğuldu. Acılı annenin vicdan azabından dolayı kızını her yerde aradığı bildirildi. O anlara ait görüntüler sosyal medyada geniş yankı buldu.

"DAMAT DA EVLATLIK"

Durumun ortaya çıkmasının ardından genç kız gözyaşlarına boğulurken, 'kardeşiyle' mi evleneceğini soruyordu. Bu noktada bir sır daha ortaya çıktı. Acılı anne, kendi kızını yıllar boyunca aramış ama onu bulamayınca bir erkek çocuk evlat edinmişti. Yani gelinle damat kardeş değildi. Başka bir deyişle anne, damadın öz oğlu olmadığını, evlatlık alındığını söyleyince düğün aksaklık olmadan devam etti.

Dünya