Cinsiyet mi değiştiriyor?

Cinsiyet mi değiştiriyor?

Angelina Jolie, eşi Brad Pitt ile ayrılık sürecinin ardından ilk kez çocuklarıyla görüntülendi. Bir süredir kamuoyundan uzak duran Angelina Jolie, yönetmenliğini yaptığı filmin galasına çocuklarıyla katıldı.AİLE TABLOSUNDA...

Angelina Jolie, eşi Brad Pitt ile ayrılık sürecinin ardından ilk kez çocuklarıyla görüntülendi. Bir süredir kamuoyundan uzak duran Angelina Jolie, yönetmenliğini yaptığı filmin galasına çocuklarıyla katıldı.

AİLE TABLOSUNDA BRAD PİTT EKSİKLİĞİ

Yeni filmi 'First They Killed My Father' (Önce Babamı Öldürdüler) galası için Kamboçya'ya gelen Jolie, yedi çocuğunun beşiyle kırmızı halıda görüntülendi. Brad Pitt'in olmaması, alışılmışın dışında bir görüntü ortaya çıkardı.

OĞLUNUN ANA VATANINA GELDİ

Jolie'nin üvey oğullarından birisi Maddox'un ana vatanı olan Kamboçya, bu ziyarete özel bir anlam kattı. Çok küçük yaşta evlat edindiği oğlu için konuşan Jolie, "Oğlum köklerini daha iyi tanısın" dedi ve "Ben oğlumun biyolojik anne ve babasına neler olduğunu anlamak istedim" diyerek filmdeki motivasyon kaynağını açıkladı.

"CİNSİYET Mİ DEĞİŞTİRECEK?" SORUSU AKILLARA GELDİ

Galada dikkat çeken isimlerden birisi ise 12 yaşındaki kız çocuğu Shiloh oldu. Bir süredir erkek gibi giyinen Shiloh'un, ilerleyen yaşlarda 'cinsiyet değiştireceği' iddiaları konuşuluyordu. 12 yaşındaki çocuğun galadaki takım elbiseli ve kısa saçlı görünümü, iddiaları gündeme getirdi.

ERKEK İSMİYLE SESLENMEYE BAŞLADILAR

Yaklaşık iki sene önce Brad Pitt, bir televizyonda konuşurken kızından bahsetmiş, Shiloh adı yerine 'John' ismiyle ona seslenmeye başladıklarını belirtmişti. Jolie ise kızının sürekli erkek gibi davrandığını, erkek gibi olmak istediğini söylemişti.

">

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.