"Çıtayı daha yükseğe çıkardık; geleceğin de partisi ve umuduyuz"

"Çıtayı daha yükseğe çıkardık; geleceğin de partisi ve umuduyuz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Çıtayı sürekli daha yükseğe çıkardık, vizyon ortaya koyduk" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda "Geleceğin de partisi geleceğin de umuduyuz. Ortaya çıkan demokrasi ve kalkınma eksiğini gidermek için çalıştık. Çıtayı sürekli daha yükseğe çıkardık, vizyon ortaya koyduk" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Partimiz sürekli kendisini yenilemeyi başardı. Daha büyük atılımları birlikte yapacağız. AK Parti’de ünvanlar değişir ama ülkeye hizmet yarışı bitmez. İl kongrelerimizi Ekim’den itibaren başlatmayı planlıyoruz" dedi.

Erdoğan’ın konuşmasının satırbaşları şöyle:

"Olağan büyük kongre sürecimiz birkaç aylık ötelemeye rağmen takvime uygun şekilde yürüyor. Salgınla mücadele kurallarına uyularak icra ediliyor. 577 ilçemizde kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bu kongreler sonucuna göre yüzde 51 oranında yeni yönetimleriyle yola devam ediyoruz. Ülkeye ve millete hizmet yolunda sürdürdüğümüz bayrak yarışında bayrağı devreden arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti’de unvanlar değişebilir ama hizmet yarışı bitmez. Geleceğin de partisi geleceğin de umuduyuz. Ortaya çıkan demokrasi ve kalkınma eksiğini gidermek için çalıştık. Çıtayı sürekli daha yükseğe çıkardık, vizyon ortaya koyduk. Biz ülkemizi başkaları öyle istediği için değil milletimiz layık olduğu için hak ve özgürlükleri en geniş mânâda tesisi için çalışıyoruz. Milletimizi her alanda kalkındırmaya devam edeceğiz. Tüm dostlarımız ve kardeşlerimiz için de aynı mücadele vereceğiz."