CNN Türk'ü açanlar şaştı kaldı: Will Simith’in tokadını ‘askeri ve siyasi uzmanlara’ değerlendirten Ahmet Hakan alay konusu oldu

CNN Türk'ü açanlar şaştı kaldı: Will Simith’in tokadını ‘askeri ve siyasi uzmanlara’ değerlendirten Ahmet Hakan alay konusu oldu

Will Smith'in Oscar törenlerindeki tokadı, CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’de de “askeri ve siyasi uzmanlar tarafından” değerlendirildi.

Will Smith sunucu Chris Rock’un eşi Jada Pinkett Smith’in saçlarını kazıtmasıyla ilgili yaptığı şakadan rahatsız oldu. Will Smith şakadan rahatsız olmayı bir adım öteye götürüp sahneye sakince çıktı ve “Karımın adını ağzına alma!” diyerek Chris Rock’ı tokatladı.

Olay, dünya basınında geniş yer bulurken Will Smith’i destekleyen ve eleştirenler sosyal medya kullanıcıları tepkilerini dile getirdi. Bu konu CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’de de “askeri ve siyasi uzmanlar” tarafından değerlendirildi.

Tokat, canlı yayında araştırma şirketi sahibi Hakan Bayrakçı, Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, Akademisyen Eray Güçlüer ve Genelkurmay İstihbarat Dairesi Eski Başkanı İsmail Hakkı Pekin tarafından tartışıldı.

Hayat pahalılığı ve ekonomik krizin yaşandığı dönemde söz konusu program sosyal medyada hem alay hem de alay konusu oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem