Çocuk kaçırma, tehdit, yaralama, sahtecilik… İşte gerici Fatih Tezcan’ın kayıp sicili

Çocuk kaçırma, tehdit, yaralama, sahtecilik… İşte gerici Fatih Tezcan’ın kayıp sicili

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan'ın sabıka kaydı ortaya çıktı. Çocuk kaçırmadan tehdide, adam yaralamadan resmi belgeden sahteciliğe kadar bir çok suçtan sabıka kaydı bulunduğu  ortaya...

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan'ın sabıka kaydı ortaya çıktı. Çocuk kaçırmadan tehdide, adam yaralamadan resmi belgeden sahteciliğe kadar bir çok suçtan sabıka kaydı bulunduğu  ortaya çıktı

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan'ın kabarık sabıka kaydı ortaya çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Avukatı Celal Celik, Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan'ın sabıka kaydını sosyal medya hesabından paylaştı.

Fatih Tezcan'ın son 1 yıl içinde 2 kez toplamda 21 ay 20 gün hapis cezası aldığını duyuran Avukat Celal Çelik'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

BİR YIL İÇERİSİNDE 21 AY 20 GÜN HAPİS CEZASI

"Pırıl pırıl İnsanlara sürekli olarak hakaretler edip içindeki lağımı taşırmaya çalışan Fahri Fatih Tezcan isimli densiz hakkında bir çok şikayette bulundum:

Şikayetim üzerine de son 1 yıl içinde 2 kez (toplamda 21 ay 20 gün) Hapis cezası aldı!

Fahri Fatih Tezcan’ın, aynı zamanda Suç Makinası olduğunu gösteren Sabıka kaydına göre;

1- Çocuk Kaçırma

2- Tehdit

3- Yaralama

4- Resmî Belgede Sahtecilik

5- Hakaret

6- Atatürk’ün Hatırasına Hakaret Suçlarından (toplamda kesinleşen) 16 mahkumiyetinin olduğunu bilin istedim!"

Fahri Fatih Tezcan’ın, aynı zamanda Suç Makinası olduğunu gösteren Sabıka kaydı