Çoklu organ nakli yapılan şarkıcı Hakan Taşıyan taburcu edildi

Çoklu organ nakli yapılan şarkıcı Hakan Taşıyan taburcu edildi

Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli yapılan Hakan Taşıyan, yaklaşık yedi ay süren tedavisinin ardından taburcu edildi. 48 yaşındaki şarkıcı, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Sevilen şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 7 ay süren tedavisinin ardından taburcu edildi. Taşıyan, "Sürekli kontrole gelip gidiyorum. Birkaç ay sonra, yaza daha iyi olacağım" dedi. 

Geçen yılın ekim ayında karaciğer sirozu ve böbrek yetmezliği tanısıyla hastaneye başvuran Taşıyan, yaklaşık 7 aydır tedavi gördüğünü ve 1,5 ay önce de ameliyat olduğunu söyledi.

coklu-organ-nakli-olan-hakan-tasiyanin-saglik-durumu-hakkinda-aciklama-2.jpg

Böbrek naklinin, dokuları uyumlu olduğu için kız kardeşinden yapıldığını belirten Taşıyan, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Hayranlarına sevgilerini ileten Taşıyan, "Gün geçtikçe iyiye gidiyorum. En kısa zamanda tekrar yeni bir sayfayla sevdiklerimle birlikteyim inşallah. Sürekli kontrole gelip gidiyorum. Birkaç ay sonra, yaza daha iyi olacağım. Arayan soran herkese, bütün sevdiklerime, sanatçı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Magazin