Cübbeli Ahmet, "Bir Fetö gitti, bin Fetö geldi" diyen ilahiyatçıyı ailesi üzerinden hedef aldı

Cübbeli Ahmet,  "Bir Fetö gitti, bin Fetö geldi" diyen ilahiyatçıyı ailesi üzerinden hedef aldı

"Bir FETÖ gitti, bin FETÖ geliyor" sözleri nedeniyle ilahiyatçı Köse'yi önce Menzil ve Nurcular hedef gösterdi şimdi de İsmailağa cemaatinin tetikçisi Cübbeli Ahmet...

Türkiye 15 Temmuz'un yıldönümünde "Bir Fetö gitti, Bin Fetö geldi" sözleri ile tehlikeyi gözler önüne seren ilahiyatçı profesörün sözlerini konuşuyor. 

Marmara Üniversitesi'nin İlahiyat Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Ali Köse'nin TRT canlı yayınında Türkiye'deki tarikat yapılanmasına ilişkin tehlikeyi bir kez daha gözler önüne serdi. İlahiyatçı akademisyenin sözlerine ise iktidar ile akçeli ilişkileri olan tarikat ve cemaatler ateş püskürdü. 

"Bir FETÖ gitti, bin FETÖ geliyor" sözleri nedeniyle Köse'yi önce Menzil ve Nurcuların önemli isimleri hedef aldı. Ardından Köse'ye yönelik saldırı da İsmailağa Cemaati'nden geldi.

Cübbeli Ahmet i İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Köse'yi önce eşi ve kızı üzerinden hedef aldı. Yetmemiş gibi bir de sosyal medyada linç kampanyasının başlatılması için paylaşımda bulunarak hedef gösterdi.  

İşte bir dönem cinsel içerikli kasetleri ile gündem olan  sonrasında ise 'şantaj' diyerek redden Ünlü'nün o sözleri ve paylaşımı:  


  "Sâniyen: Marmara Üniv. İlâh. Fak. Dekanı Prof. Dr. Ali Köse, batının İslam dünyasından daha güvenlikli olduğunu ve kızını karısını batıya tâtile gönderirken tedirgin olmadığını ama Kâbe'ye kız öğrencileri gönderirken tedirgin olduğunu söylüyor. Hadi biz Müslümanlara zerre îtibârın yok, karını kızını güvenerek tâtile gönderdiğin o batılıların verilerine de mi güvenmiyorsun? Onlar bile tâciz tecâvüz sıralamasında, pedofili de, çocuk kayıp vakalarında hep batılıların ilk sıraları aldığını yazıyor. 

"Bu kişi zihin babalarına da mı îtibâr etmiyor? Batı diyor ki: "Bizde tâciz tecâvüz, doğulu ülkelerden kat kat fazla", Ali Köse ise "Hayır! Hayır! Siz çok güvenilirsiniz, karımı kızımı bile size güvenerek tâtile gönderiyorum, siz temizsiniz, Müslümanlar ahlaksız" diyor.
"Bu adam, 15 Temmuz'da 'Allâh-u Ekber sesleri demokrasi seslerini bastırmamalı' diyen bir ilâhiyatçı! Düşünün seviyeyi! Artık bu kişinin başında bulunduğu kurumdaki talebelerin îmanlarını Allâh’a emânet ederiz!" 

 

164733726-screenshot1.png

 
 1595077895231-adsiz.png

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika