Cübbeli Ahmet Yılmaz Özdil’i takdir etti

Cübbeli Ahmet Yılmaz Özdil’i takdir etti

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Yılmaz Özdil'i takdir etti.AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sıkça köşesine taşıyan Yılmaz Özdil'in Barış Pınarı Harekatı için 'Dik dur, eğilme,...

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Yılmaz Özdil'i takdir etti.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sıkça köşesine taşıyan Yılmaz Özdil'in Barış Pınarı Harekatı için 'Dik dur, eğilme, yanındayız, Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye' sözlerine Cübbeli Ahmet Hoca'dan dikkat çeken bir cevap geldi.

Ahmet Hoca, yaptığı paylaşımda, milli meseleler konusunda herkesin takiyye yapmadan bir bütün olması gerektiğini belirtti.

Cübbeli Ahmet Hoca, Yılmaz Özdil'in 'Başka Türkiye yok... Dik dur, eğilme, yanındayız, Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye'' paylaşımını alıntılayarak, "İşte benim demek istediğim buydu, sayın Yılmaz Özdil’in hükümete destek mâhiyetinde attığı twit “Herkesin inancı ve ibadeti Allâh ile arasındadır ancak millî meseleler söz konusu olduğunda vatan hâinlerine karşı bir noktada buluşabiliyorsak bu tavır takdîre şâyandır” şeklindeki görüşümüzü teyîd eder mâhiyettedir. İşte gerçek Atatürkçülerle takiyyecilerin farkı da tam bu noktada zuhur etmektedir. Sâdece Erbakan hocamızın hakkı da unutulmamalıdır" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika