Çukur dizisinde Karaca'ya ne olduğu ortaya çıktı! Vartolu şimdi delirecek! Amca'nın sonu geldi, ayvayı yedi!

Show Tv ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Çukur dizisinin yeni bölümüne ait fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. Fragmanda ise Vartolu'nun delirerek Amca'nın işini bitirmek için harekete geçtiği görüldü.

Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Çukur dizisinin Mayıs ayının sonuna doğru final yapması düşünülüyor. Finale yaklaşık olarak 4 bölümü kalan Çukur dizisinde Amca'nın da sonu geliyor.

Emmi'ninde ölümüne neden olan Amca, Yamaç'ın damarına iyice basmıştı. Celasun'u telle boğarak öldüren Amca daha sonra ise Karaca'nın sonunu getirmişti. Celasun'un öldürüldüğünü anlayan Karaca, Amca ile hesaplaşmak ve öldürmek için yanına gitmişti fakat istenilenler Karaca'nın beklediği gibi olmamıştı.

ukur1.jpg

Karaca için endişelenmeye başlayan Ayşe ise Vartolu'mnun karşısına çıkarak; "Ben her gün rüyamda Karaca'yı görüyorum. Nerde benim kızım Vartolu?" sözlerini dile getiriyor. Yasmin ise Akın'a Karaca'nın ölümünü yeniden anlatıyor. Akın ise eve giderek her şeyi altına üstünü getiriyor.

ukru.jpg

Amca şimdi ayvayı yedi!

Vartolu gözü dönmüş bir şekilde Amca'nın karşısına çıkacak ve ondan hesap soracak. Ölümlerin tek sebebi olan Amca'nın ayvayı yediğine dair birçok paylaşım ise sosyal medyada arka arkaya geldi. Zıvanadan çıkmış olan Vartolu'nun fragmanda bağırarak arabaya binmesi sonunda gerçekleri gördüğünü düşündürdü.

ukur3.jpg

 

Medya