Çukur dizisinde Vartolu sonunda uyandı! Gelecek hafta ölecek isim ortaya çıktı! Kulkan resmen mesajı verdi! Neler oluyor?

Çukur dizisinde Vartolu sonunda uyandı! Gelecek hafta ölecek isim ortaya çıktı! Kulkan resmen mesajı verdi! Neler oluyor?

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisinde gelecek hafta ölecek isim ortaya çıktı. Sevilen diziden her hafta bir isim diziden ayrılarak ekranlara veda ediyordu. Celasun ile başlayan ölümler...

Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak gibi isimlerin başrollerinde yer alan Çukur dizisin finaline ise kısa bir süre kaldı. Sevilerek izlenen dizinin son bölümünde ise Vartolu'nun gözü açıldı. Amca ile hesaplaşmaya gidecek olan Vartolu'nun gelecek olan bölümde ise ekranlara veda edeceği iddialar gündeme gelmeye başladı.

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur'un son bölümü dün akşam ekranlara geldi. Kulkan'ın ise Vartolu'ya bir mesajı vardı. Peki, Kulkan ne dedi?

ukur444.jpg (637×353)

Genco Özok’un hayat verdiği Kulkan karakterinin Vartolu’ya bıraktığı bir mesaj vardı. Yamaç ise bu mesajı alarak Çukur’un tam ortasında duvara yansıttı. “Sevgili Vartolu, eğer bu mesajı sen görüyorsan bil ki Amca beni öldürdü. Şimdi sana o çok sevdiğin Amca’nın gerçek yüzünü anlatacağım. Nerden başlasam… Yamaç, o çok sevdiğin babanın oğlu! Ben şahsen onu çok perişan ettim. Ama nasıl?” sözlerinin ardından Vartolu ise ne olduğunu anlamadan dinlemeye başladı ve duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı.

uhyghuuh.jpg (631×350)

Yamaç'a yaptıklarını anlatan Kulkan, "Ben bunların hiçbirini tek başıma yapmadım. Bunların hepsini Amca ile birlikte yaptık. Uzun işkencelerin tüm prodüksiyonunu Amca üstlendi. Yani senin Amca olmasa Yamaç'a adını unutturacak hale getirmek; ki kendimle övünmeyi çok severim, imkansızdı. Amca ile sen ne alaka diyorsan eğer onunda cevabını vereyim; Amca, benim pederin en büyük rakibiymiş, sonradan öğrendim bende. Amca bana reddedemeyecek bir teklif etti. Yamaç'ı ortadan kaldırmak, adını unutturacak hale getirmek bunlardan biriydi. Efsun'dan kalanlarında üzerine çöktü daha sonra o ayrı bir şey." sözlerini dile getirdi.

ukurrfj.jpg (627×348)

Kulkan mesajına "Çok öpüyorum seni, bak kendine çok çok çok iyi bak. Neden mi? İnsanın öleceği zaman belli olmuyor" sözleriyle devam etmesi birçok iddiayı gündeme getirdi. Gelecek olan bölümde Vartolu'nun diziden ayrılması beklenirken henüz net bir cevap verilmedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv