Çukur dizisinden Kanunsuz Topraklar'a flaş transfer!

Çukur dizisinden Kanunsuz Topraklar'a flaş transfer!

Hazırlıkların devam ettiği Kanunsuz Topraklar dizisine bomba isimler katılmaya devam ediyor.

FOX'ta  yayınlanacak olan  'Kanunsuz Topraklar' dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Faruk Teber'in yöneteceği, güçlü kalem Zülküf Yücel'in ise yazdığı dizide Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'le anlaşılmıştı.

Son olarak dizi için Necip Memili ile prensipte el sıkışıldı. Çukur dizisi finale doğru yaklaşan Memili, daha sonra Kanunsuz Topraklar'ın çekimlerine katılacak.

Necip Memili kimdir?

Necip Memili, 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Necip Memili aslen Adanalıdır. Endüstri meslek lisesi elektrik bölümünde okudu. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

images.jpg

1999 yılında Adana Seyhan Belediye Tiyatrosu'nda amatör olarak oyunculuğa başladı.

Üniversite eğitiminin ardından İstanbul'a yerleşti. Savaş Dinçel'in yazdığı 'Uçurtmanın Kuyruğu' adlı tiyatro oyununu Erdal Cindoruk yönetmenliğinde çocukluk arkadaşı oyuncu Caner Cindoruk ile birlikte oynadı. Kamera karşısına ilk kez 'Arka Sokaklar' dizisiyle geçti.

'Hanımın Çiftliği', 'Yalan Dünya', 'Bedel', 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem' ve 'Dolunay' gibi yapımlarda rol alan Necip Memili, son olarak 'Şahsiyet'teki performansıyla büyük beğeni topladı.

2017-2021 yılları arasında Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin 2. sezonunda dahil olan Necip Memili, Koçovalı ailesinin en büyük oğulları Cumali karakterini oynadı.

1980 doğumlu olan Necip Memili, 2021 yılı itibariyle 41 yaşındadır.

Ocak 2020'de Didem Dayıcıoğlu ile dünya evine girdi.

Medya