Çukur finaline sürpriz konuk

Çukur'un final bölümüne sürpriz bir isim konuk oluyor.

Pazartesi  günleri saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanan reyting rekorları kıran dizi Çukur, haftaya yayınlanacak olan 131. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Sevilen dizinin son bölümüne ise Yamaç'ın havuzda boğulmak üzere olması damga vurdu. Yayınlanan 130. bölüm 'Yamaç ölüyor mu?' sorusunu akıllara getirdi. 

Yamaç'ın dizideki akıbeti final bölümünde ortaya çıkacak.

FİNAL BÖLÜMÜNE KONUK OLDU

Show TV'nin fenomen dizisinin final bölümünden dikkat çeken bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Dizide Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı'nın final bölümüne konuk olduğu ortaya çıktı. Hazal Subaşı yurt dışına çıkma bahanesi ile diziden ayrılmıştı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahalleyi ele geçiren amca Cumali ve Şahram'a karşı Koçovalı kardeşler saldırı başlattı. Koçovalılar Şahram'ın adamlarının büyük kısmını öldürdü. Ancak Şahram Koçovalı kardeşlere tuzak kurdu.

Koçovalılar'ın güvenli evini de tespit eden Şahram oraya da saldırdı. Koçovalı ailesinin kadınları ise saldırıyı püskürtmeyi başardı.

Eve gelen Yamaç, Vartolu ve Cumali ise eşlerinin ve annelerinin amca tarafından rehin alındığını sandı. Yamaç ise amcaya giderek teslim oldu.

Finalde Şahram, Yamaç'ı bir havuza elleri kolları bağlı bir şekilde attı.

Havuzda boğulan Yamaç'ın aklına ise aynı şekilde öldürülen eşi Sena geldi.

Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç karakterinin ölüp ölmediği ise final bölümünde belli olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv