Çukur’da CZN Burak ve Kobra Murat Rüzgarı esecek!

Çukur’da CZN Burak ve Kobra Murat Rüzgarı esecek!

Show TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Çukur dizinin yeni bölümünde hem CZN Burak hem de Kobra Murat rüzgarı esecek.

Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez ve Aras Bulut İynemli gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizide her bölüm seyircileri ekranlara kilitliyor. Türkiye’yi bir zamanlar etkisi altına alan Kurtlar Vadisi kadar çok sevilen dizi her bölümüyle diğer dizilerden farkını ortaya koyuyor.

Yönetmen koltuğunda, Sinan Öztürk’ün yer aldığı dizinin senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından kaleme alınıyor. Sevilerek izlenen dizi Türkiye’de bir dönem duvarların üzerine sembol olarak bile yapılıyordu. 4 sezondur sevilerek izlenen dizinin 5. Sezonu ise olamayacak. Yani dizi yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

galeri-906x510.jpg

Aksiyon ve gerilim sahneleriyle seyircilerine soluksuz bir keyif yaşatan Çukur dizisinin yeni bölümü ise bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde ise Kobra Murat sahnede yer alacak. Bunun yanında dizide CZN Burak’ın olacağı iddia edilmeye başlandı. Bunun başlıca sebebi ise bir ismin aşırı derece CZN Burak’a benziyor olması oldu.

cukur-bolum120a12.jpg

Ekranların en sevilen dizileri arasında yerini alan Çukur, yeni bölümünde adeta fırtına estirecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde ise CZN Burak’ın olacağı sosyal medya kullanıcları tarafından iddia edilmeye başlandı. Yaptığı büyük yemeklerle gündeme gelen CZN Burak’ın Çukur dizisinin de büyük bir sünnet yemeği yapacağı da gündeme geldi.

resim-2021-03-15-131230.webp

Sevilerek izlenen dizinin 120. Bölümü Show TV ekranlarından seyircisi ile buluşacak. Vartolu’nun oğlunun sünnet düğünü ekranlara gelecek. Yamaç ve Amca arasındaki gerilim hızla yükselecek ama Çukur, tüm izleyenlerine büyük bir ders vermiş olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv