Cuma Hutbesi seçim propagandasına dönüştü!

Cuma Hutbesi seçim propagandasına dönüştü!

Ümraniye’de bir camide cuma namazında hocanın yapmış oyduğu konuşma cami hoparlörlerinden canlı yayınlandı. Cuma namazında konuşan hoca 24 Haziran seçimlerinde AKP’li bir siyasetçiyi aratmayacak şekilde konuştu. Konuşmanın...

Ümraniye’de bir camide cuma namazında hocanın yapmış oyduğu konuşma cami hoparlörlerinden canlı yayınlandı. Cuma namazında konuşan hoca 24 Haziran seçimlerinde AKP’li bir siyasetçiyi aratmayacak şekilde konuştu. Konuşmanın cami dışından yapılan kaydı internette yayınlandı ve sosyal medyada binlence kez görüntülendi.
Habere bahis kayıtta hutbeyi yapan hoca, “Bu ülke bu zamana kadar kimseye teslim edilmedi'' diyerek sözlerine başlıyor ve “milli birlik ve beraberlik çağrısı yapıyor'', bununla da yetinmeyerek ''Halkın en güzel yanıtı bu seçimlerde de bu çevrecilere, bu emperyalist hainlere verecektir diyorum’ değerlendirmesinde bulunarak sözlerine son veriyor.
Ayrıca imamın konuşmasından önce çorba dağıtıldığı ve ardından AKP’li Belediye Başkanı Hasan Can’ın konuştuğu belirtildi.
İŞTE O HUTBE:
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem