Cumhur İttifakı'nda büyük çatlak! MHP'li Cemal Enginyurt canlı yayında isyan etti: Her Söze Sayın Cumhurbaşkanı diye başlıyoruz...

MHP'li Enginyurt, televizyon programında Tarım Bakanı Pakdemirli’ye sitem ederek, "AK Partililer niye çağırmıyorsunuz bizi. Ne yaptık size? Muhafet mi ettik? Her yerde savunuyoruz, her yerde anlatıyoruz. Cumhur ittifakından başka bir şey söylemiyoruz

Biz her söze başladığımızda Sayın Cumhurbaşkanı diye başlıyoruz. Ama bu arkadaşlar bizi yok sayıyorlar" dedi.

Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli üzerinden AKParti'yi eleştirdi, AKP’nin MHP’yi yok saydığını dile getirdi.

"BİZİ YOK SAYIYORLAR"

Enginyurt, “Tarım bakanı ne istiyorsun sen bizden? Niye davet etmiyorsun bizi? AK Partililer niye çağırmıyorsunuz bizi. Ne yaptık size? Muhafet mi ettik? Her yerde savunuyoruz, her yerde anlatıyoruz. Cumhur ittifakından başka bir şey söylemiyoruz.

Biz her söze başladığımızda Sayın Cumhurbaşkanı diye başlıyoruz. Ama bu arkadaşlar bizi yok sayıyorlar. Her yerde yok sayıyorlar. Belediyelerde, sokakta, siyasette yok sayıyorlar. En son bugün tarım bakanı… Biz anlatamıyor muyuz projeleri. Muhalefet mi ettik size?” diye konuştu.

 

İlgili Haberler
Etiketler :