Cumhurbaşkanı çok kızacak: AKP'li vekil "dikkat edilmeli" dedi, akıllara Berat Albayrak ve Bilal Erdoğan geldi!

Cumhurbaşkanı çok kızacak: AKP'li vekil "dikkat edilmeli" dedi, akıllara Berat Albayrak ve Bilal Erdoğan geldi!

AKP'li vekil Ali Özkaya, Joe Biden'e tepki gösterirken "Özellikle ABD ve İngiltere’de Lisans/YL/doktora yapanları doğrudan siyasette ve kamuda devletin üst makamlarına getirmemekte fayda var" dedi. Akıllara berat Albayrak ve Bilal Erdoğan geldi.

ABD Başkan adayı Joe Biden'ın aylar önce yaptığı konuşma yeniden gündeme geldi.

ABD Başkan adaylarından Joe Biden'ın AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ilgili aylar önce yaptığı konuşma tekrar gündeme geldi. AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ABD'de ve İngiltere'de Lisans okuyanları siyasetten ve devletin üst makamlarımdan uzak tutmak istediğini söyledi.

BİLAL ERDOĞAN VE ALBAYRAK'A GÖNDERME Mİ YAPTI!

Bilindiği üzere Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak öğrenimlerinin bir bölümünü ABD'de yapmışlardı. Ali Özkaya şu ifadeleri kullandı: Bu hadsiz ve küstah adama muhalefet tarafından verilen cevapları görünce uzun süredir kafamda oluşan ve sık sık tekrarladığım bir husus var. Özellikle ABD ve İngiltere’de Lisans/YL/doktora yapanları doğrudan siyasette ve kamuda devletin üst makamlarına getirmemekte fayda var...

İşte o mesaj:

BİLAL ERDOĞAN VE BERAT ALBAYRAK'IN ABD'DE OKUDUĞU OKULLAR

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika