Cüneyt Arkın nostalji yaptı: 40 yıl önce 40 yıl sonra

Cüneyt Arkın nostalji yaptı: 40 yıl önce 40 yıl sonra

Yeşilçam'ın efsane ismi Cüneyt Arkın, oğulları Murat ve Kaan Polat ile 40 yıl önce verdikleri pozu tekrar ederek fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Arkın'ın paylaşımı sevenlerini duygulandırdı

 

Yeşilçam efsanesi Cüneyt Arkın, oğulları Murat ve Kaan Polat ile fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Arkın, fotoğrafın altına, "40 yıl önce 40 yıl sonra!" notunu düştü.

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından yaptığı nostaljik paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Instagram hesabını aktif kullanan Arkın, bu kez çocukları ile çekildiği bir kareyi yayınladı.

"40 YIL ÖNCE, 40 YIL SONRA..."

82 yaşındaki oyuncu, seneler önce oğulları Murat ve Kaan Polat ile çekildiği pozunu yeniden vererek takipçileriyle paylaştı. Cüneyt Arkın'ın "40 yıl önce, 40 yıl sonra..." notu ile yayınladığı fotoğraf hayranlarından ilgi gördü. Öte yandan Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından zaman zaman 50 yıllık eşi Betül Cüreklibatır'a duyduğu aşkı sık sık dile getiriyor.

"RUHUNA DOKUNAN İNSAN BUL"

Cüneyt Arkın, son olarak eşi ile olduğu fotoğrafını yayınlayarak, "Ruhuna dokunan insan bul. Konuştuğunda gözleri gülen ve seni olduğun gibi seven..." ifadelerini kullanmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam