Dacia Sandero güncel fiyat listesi

Dacia Sandero güncel fiyat listesi

Dacia’nın en ucuz modeli olan Sandero’nun fiyatları bile 400 bin TL’ye yaklaşmış durumda. Hatta Stepway fiyatı bazı donanım seçeneklerinde 400 bin TL’nin üzerinde fiyatlardan satılıyor.

Malum son dönemde bazı otomobillerin fiyatlarında büyük düşüşler yaşandı. Bu düşüşlerin temel nedeni ise satışlardaki durağanlık. Peki bu indirimler sonrasında Dacia Sandero fiyatları hangi seviyelere geldi.

Geçtiğimiz gün Sandero fiyatları ortaya çıktı. Dacia tarafından güncellenen fiyatlara göre en ucuz Sandero fiyatı 386.900 TL’ye kadar çıkmış durumda.

Bu arada dip not olarak şunu da belirtelim. Türkiye’de en suv sedan modelinin Sandero Steapway olduğunu söyleyebiliriz. Zira Türkiye’de 400 bin TL altına alınabilecek otomobil sayısı hayli kısıtlı. Bu anlamda bakıldığında Sandero’nun en büyük rakibinin Egea Cross olduğunu söyleyebiliriz. Görünen o ki artık Türkiye’de otomobil almak pek de kolay olmayacak. Özellikle de sıfır bir araç almak iyiden iyiye imkansızlaşmış durumda. Elbette bu noktada ikinci el otomobillerin de fiyatı artıyor. Bunu da unutmamak gerek.

dacia

Sandero

Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 386.900 ₺

Sandero Stepway

Comfort 1.0 Turbo ECO-G 100 bg

Fiyatı: 372.900 ₺

Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 434.000 ₺

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv