Dalga dalga yayılıyor...Fidan Challenge! Norm Ender Reynmen’e meydan okudu!

Dalga dalga yayılıyor...Fidan Challenge! Norm Ender Reynmen’e meydan okudu!

Son olarak çıkardığı “ Mekanın Sahibi” isimli şarkısı ile gündeme gelen Norm Ender Tema Vakfı'na 500 fidan bağışı ile sosyal medyadan

Son olarak çıkardığı “ Mekanın Sahibi” isimli şarkısı ile gündeme gelen Norm Ender Tema Vakfı'na 500 fidan bağışı ile sosyal medyadan meydan okuma başlatarak ilk Reynmen'e çağrıda bulundu. Reynmen ise meydan okumaya karşılık vererek Hadise'ye meydan okudu.

Norm Ender, "Son zamanlarda artan orman yangınları ve çevreye verdiğimiz zarardan dolayı çok huzursuzum. Birçok insanın bu konudan dolayı rahatsız olduğunu gördüm. İstedim ki bu sefer sosyal medyanın gücünü doğa için kullanalım. Bir challange başlatmayı düşündüm. Tema Vakfının internet sitesinde fidan bağışlayabileceğiniz bir bölüm var. Ben 500 adet fidan bağışladım. Buradan Reynmen'e meydan okuyorum. Hadi bakalım, sen kaç adet bağışlayacaksın görelim. Bir şeyin altını önem ile çizmek istiyorum. Doğa bize muhtaç değil, biz doğaya muhtacız. O zaman Fidan Challenge başlasın." sözlerini kullanarak 'Fidan Challange' başlattı. Tema Vakfına 500 adet fidan bağışladı ve Reynmen'e meydan okudu.

Son günlerde çıkardığı 'Ela' şarkısı ile dillerden düşmeyen Reynmen ise meydan Norm Ender'in meydan okumasını kabul ederek, "Öncelikle böyle bir olayın içerisinde olduğum için çok mutluyum ve 'Fidan Challange'ı başlattığı için Norm Ender'e teşekkür ediyorum. Bende buradan Hadise'ye meydan okuyorum" sözlerini kullanarak Tema Vakfına 1000 fidan bağışladı ve ünlü şarkıcı Hadise'ye meydan okudu.

Şarkıcı Hadise ise, "Çevremize verdiğimiz zararlardan ve orman yangınlarından dolayı bende çok üzgünüm. Reynmen'in meydan okumasını kabul ettim ve 1000 fidan bağışladım. Şimdi Özge Özpirinççi'ye medyan okuyorum." açıklamasını yaptı. Tema Vakfına 1000 adet fidan bağışladı ve Özge Özpirinççi'ye meydan okudu.

Yaşam