Damat kaçtı, gelin eğlenceye devam etti

Damat kaçtı, gelin eğlenceye devam etti

Galler’de yaşayan 27 yaşındaki Kayley Stead, düğün sabahı evleneceği nişanlısının ortadan kaybolmasıyla şok yaşadı ama 12 bin sterline mal olan düğünü yine de iptal etmedi.

Arkadaşlarını toplayıp düğünü yapacağın söyledi. Salona 'Bomba gibiyim' şarkısı eşliğinde tek başına giren gelin, damatsız düğünde bol bol dans edip çılgınlar gibi eğlendi.

Galler'de bir gelin, damadın ortadan kaybolmasına rağmen düğünü iptal etmedi ve gece boyu doyasıya eğlendi. 27 yaşındaki Kayley Stead, nişanlısı Kallum Norton'ı son defa düğün töreninden kısa bir süre önce gördü. Damat düğünden hemen önce sırra kadem bastı, ama bu durum genç gelini düğün planından vazgeçirmedi.

Düğün sabahı dört yıllık sevgilisiyle evlenemeyeceğini anlayan Stead, büyük hayal kırıklığı yaşasa da bir otelde düzenleyeceği ve 12 bin sterline mal olan düğünü yine de iptal etmedi. Sözcü'de yer alan habere göre düğün salonuna 'Bomba gibiyim' şarkısı eşliğinde tek başına giren Stead, düğün yemeğini sevdikleriyle beraber yedi, konuşma yaptı ve arkadaşlarıyla bol bol dans etti.

NİŞANLISI TELEFONA BİLE CEVAP VERMEDİ
Düğün pastasını elleriyle kesip ilk dansını da sağdıçlarla, erkek kardeşleri ve babasıyla yapan Stead, düğün için aylarca plan yaptığını ve büyük para harcadığını söyleyerek “Hepsi boşa gitsin istemedim. O günü korkunç bir gün olarak hatırlamak istemedim. İyi ki de yapmışım” dedi.

Nişanlısını en son düğünden önce akşamüstü gördüğünü belirten gelin, “Ona ulaşmaya çalıştık ama yanıt vermedi. Bir neden bile söylemedi. Şimdi bir açıklama beklemiyorum, artık çok geç” diye konuştu.