Dani Alves: Rahat battı!

Dani Alves: Rahat battı!

Yeni sezonda Barcelona'da oynamayacağını duyuran Dani Alves, Katalan devinden neden ayrılmak istediğini açıkladı. Brezilya Milli Takımı'nın Copa America kadrosunda yer alan 33 yaşındaki futbolcu, yeni bir mücadeleye ihtiyaç duyduğunu...

Yeni sezonda Barcelona'da oynamayacağını duyuran Dani Alves, Katalan devinden neden ayrılmak istediğini açıkladı. Brezilya Milli Takımı'nın Copa America kadrosunda yer alan 33 yaşındaki futbolcu, yeni bir mücadeleye ihtiyaç duyduğunu belirterek, Barcelona'daki rahat ortamdan sıkıldığını söyledi.

La Gazzetta dello Sport'a konuşan başarılı sağ bek, "Kesin olan şu ki gelecek sezon Barcelona'da olmayacağım. Hayatta bazen konfor alanımızdan çıkıp yeni arayışlara girmemiz gerekir. Barcelona muhteşem bir kulüp, ancak orada her şey iyice kolaylaşmaya başladı." diye konuştu. Katalan kulübünde geçirdiği son sezonda La Liga, Kral Kupası ve Dünya Kulüpler Kupası'nı kazanan Brezilyalı oyuncu, benzer başarıları başka Avrupa kulüplerinde yaşamak istediğini sözlerine ekledi.

Birçok önemli kulüple temas halinde bulunan Dani Alves'e en ciddi teklifin Juventus'tan geldiği biliniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor