David Lynch''ten Trump''a: Acı ve bölünmeye sebep oluyorsunuz

David Lynch''ten Trump''a: Acı ve bölünmeye sebep oluyorsunuz

David Lynch, ''''Trump tarihteki en büyük başkanlardan biri olabilir'''' dediğine dair iddialara Facebook hesabı üzerinden yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Sputnik'te yer alan habere göre, The Guardian'a mülakat veren Hollywood'un sıradışı yönetmeni David Lynch, Donald Trump'ın kendine özgü müstesna bir başkan olarak tarihe geçebileceğini söyledi.

Lynch mülakatına Twitter hesabından link veren Trump, ardından katıldığı bir mitingde Hollywood'dan çok sayıda ismin aslında kendisini desteklediğini öne sürdü.

Bunların ardından Lynch Facebook hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı. Açıklamada, "Ne yazık ki, olduğunuz gibi devam ederseniz tarihe büyük bir başkan olarak gitme şansınız olmayacak. Bu sizin için ve ülke için çok üzücü. Ülke için acı ve bölünmeye sebep oluyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Açıklamanın devamında "Gemiyi geri çevirmek için çok geç değil. Gemimizi parlak bir geleceğe doğru yöneltin. Ülkeyi bir araya getirin. Ruhunuz şarkı söyleyecektir. Büyük sevgi dolu bir liderlik altında kimse kaybetmez. Herkes kazanır. Tek yapmanız gereken, insanlara size davranılmasını istediğiniz gibi davranmak" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya