Deadpool 3 MCU’ya geliyor!

Deadpool 3 MCU’ya geliyor!

Marvel sinematik evreni genişlemeye devam ediyor. Deadpool 3 filminin de MCU’da geçeceği kesinleşti. İşte konu ile ilgili detaylar.

Disney Marvel sinematik evrenini genişletmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere Disney son olarak Fox’un da film haklarını satın almıştı. Böylece Fox’da yer alan Marvel elemanları da Disney kadrosuna katılmıştı.

Bilindiği üzere Fox elinde X-Men gibi önemli bir evreni bulunduruyor. Bu evrenin nasıl MCU’ya dahil edileceği ise şimdilik soru işareti.

Peki izleyicilerin Marvel evreninde görmek istedikleri bir diğer karakter olan Deadpool’un akıbeti ne olacak?

Marvel’ın yetkili isimlerinden biri olan Kevin Feige konu ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Feige Disney+ dizileri ile ilgili verdiği bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Deadpool’un de Marvel sinematik evrenine dahil edileceğini belirten Feige önümüzdeki süreçte evrenin daha da kalabalıklaşacağını söyledi.

deadpool 2

Şimdilik Deadpool 3’ün Marvel sinematik evreninde geçeceği kesinlik kazanmış durumda. Fakat bu kararterin evrene nasıl dahil edileceği bilinmiyor. Malum önümüzdeki süreçte paralel evrenlerle ilgili bir film gelecek. Hatta bu filmde 3 Spider-Man karakterinin aynı filmde görüneceği de kesinlik kazanmış durumda.

Dolayısıyla bu film sonrasında Deadpool ve diğer X-Men karakterleri de Marvel sinematik evrenine dahil  edilebilir.

Tabi ki bu tamamen bir varsayım. Belki Marvel’ın farklı bir planı da olabilir. Bu arada dip not olarak belirtelim. Yeni Deadpool filminin 2022 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Facebook Trump yasağını genişletiyor

Bilim Teknoloji