Defne Samyeli'nin kızına hem etki hem tepki! Düğmesini açıp video paylaşınca takipçileri ikiye ayrıldı! Sosyal medya karıştı!

Defne Samyeli'nin kızına hem etki hem tepki! Düğmesini açıp video paylaşınca takipçileri ikiye ayrıldı! Sosyal medya karıştı!

Defne Samyeli güzelliğinden bahsettirdiği kadar kızlarında da bahsettirmeye devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan Deren Talu ve Derin Talu, her paylaşımıyla magazin dünyasından ve sosyal medyada büyük bir etkileşim alıyor.

Defne Samyeli'nin küçük kızı olan Derin Talu annesiyle benzerliğiyle sık sık anılıyor. Hayranları tarafından "Ülkenin Kendall Jenner'i" olarak isimlendirilen Derin Talu son paylaşımıyla milyonları ikiye böldü. Kimi videonun ve kendisinin çok güzel olduğunu dile getirirken kimi ise uygunsuz bir video olduğu yönünde açıklamalarda bulundu. İşte sosyal medyayı ikiye bölen o video...

defne-samyelinin-17-yasindaki-kizi-gomlegini-acip-719532-2260-4-b.jpg

17 yaşında olmasına rağmen oldukça olgun duran Derin Talu, her paylaşımıyla büyük bir olay yaratıyor. Ablası Deren Talu ve annesi Defne Samyeli kadar adından bahsettiren Talu ailesinin en küçük üyesi, paylaşımlarıyla hayranlarını büyülüyor. Son videosunda ise gömleğinin birkaç düğmesini açması hayranlarını ikiye böldü.

defne-samyelinin-17-yasindaki-kizi-gomlegini-acip-719532-9429-6-b.jpg

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan güzel isim, cesur paylaşımlar yapmaktan çekinmiyor. Annesinin ve sevenlerinden binlerce 'alevli' yorum alan Derin Talu, son videosunda ise gömleğinin düğmelerinin açık olması olay haline geldi. Kısa bir süre önce süper minili bir paylaşım yapan Derin Talu, bu paylaşımıyla magazin dünyasına boma gibi bir giriş yaptı.

defne-samyelinin-17-yasindaki-kizi-gomlegini-acip-719532-516-2-b.jpg

Gömleğinin birkaç düğmesini açarak paylaşım yapan Derin Talu'ya iki türden yorum geldi. Kimi bu paylaşımı özellikle Ramazan ayında olduğumuz için hiç uygun bulmadı kimi ise çok beğendi. Kucağında bir köpekle video paylaşan 17 yaşındaki güzel isme binlerce yorum peş peşe geldi.

defne-samyelinin-17-yasindaki-kizi-gomlegini-acip-719532-3632-3-b.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin