Demet Akalın Amerika'ya transfer oluyor

Demet Akalın Amerika'ya transfer oluyor

Demet Akalın paylaştığı fotoğraflar ile yine gündem oldu. Angelina Jolie ile kendini karıştırdı.

Koronavirüse yakalanmasının ardından tüm dikkatleri üzerine çeken Demet Akalın hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Binlerce kişi ünlü şarkıcıyı yakın takibe alarak her paylaşımından haberdar olmak istiyor. Fakat Demet Akalın bu sefer öyle bir paylaşım yaptı ki herkes büyük bir şok yaşadı. Bir arkadaşının Demet Akalın’a moral olsun diye gönderdiği o fotoğrafta Demet Akalın ve Angelina Jolie’nin benzerliği akıllara durgunluk verdi.

jhrsifiwsjpeg.jpg

Yaptığı her paylaşımıyla gündemde büyük bir yankı uyandıran Demet Akalın, yine dikkatleri üzerine çekecek bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya kullanıcıları ise o paylaşımı gördükten sonra şaşkınlığına engel olamadı. Demet Akalın ve Angelina Jolie arasındaki benzerlik tüm dengeleri değiştirdi. O paylaşımın ardından binlerce kişi ünlü şarkıcının bundan sonra Amerikan filmlerinde boy göstereceğini iddia etti.

Demet Akalın’ın son paylaşımı dikkatlerden kaçmazken milyonlarca kişi böyle bir benzerliğin nasıl olduğunu anlamaya çalıştı. Ortaya çıkan gerçek ise akılları allak bullak etti. Demet Akalın, Angelina Jolie’ye benzetilmesinin ardından gündeme büyük bir yankı uyandırdı. Bu benzerliğin altında başka bir şey mi var yoksa?

sjbvjcdvcsjpeg.jpg

Angelina Jolie ve Demet Akalın benzerliği şaşırttı!

Geçen akşam sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Demet Akalın, geceye adeta damga vurdu. Ünlü şarkıcının paylaştığı videoda Angelina Jolie’ye benzerliği herkesi şaşkına çevirdi. O fotoğrafların Angelina Jolie’nin oynadığı Malefiz adında bir dizinden olduğu söylendi. Fakat benzerliğin ise bir programdan kaynaklı olduğu ve fotoğrafa yüzü okutulan kişinin o yüzü aldığı, sosyal medya kullanıcıları tarafından belirtildi.

suhgfvsjpeg.jpg

Demet Akalın ve Angelina Jolie’nin benzerliği karşısında şaşkınlığına engel olamayan ve bu durumun altında başka bir şey olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcıları, o videonun bir efekt olduğunu ifade etti. Demet Akalın o benzerlikle beraber sosyal medyada yankı uyandırdı.

Medya