Demet Akalın bu sefer de Cem Yılmaz'a sardı! İki isim nasıl bir araya geldi herkes düşünüyor! İkilinin arasındaki tartışma sosyal medyayı yıktı geçti!

Demet Akalın bu sefer de Cem Yılmaz'a sardı! İki isim nasıl bir araya geldi herkes düşünüyor! İkilinin arasındaki tartışma sosyal medyayı yıktı geçti!

Son dönemde ismi magazin gündeminden eksik olmayan Demet Akalın, yine gündeme bomba gibi bir giriş yaptı. Ünlü şarkıcı bu kez ünlü komedyen Cem Yılmaz için öyle laflarda bulundu ki, bu iki isim arasında sonu gelmeyecek bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Her defasında gündemden asla düşmeyen Demet Akalın bu kez Cem Yılmaz için açtı ağzını yumdu gözünü. Her zaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme gelen Demet Akalın bu kez duyanların kulaklarına inanamadığı açıklamaları Cem Yılmaz’ı hedef alarak yaptı. 

Popun kraliçesi olarak anılan Demet Akalın, sosyal medyadan da milyonlarca takipçisi ile her zaman öne çıkan isimlerden birisi oluyor. Cem Yılmaz ile bu sefer inanılmaz bir şekle bir araya gelen ünlü isim çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demet Akalın’ın bu paylaşımları sosyal medyada kısa süre içinde milyonlar etkileşim alarak en çok konuşulan konuların başında geldi. Cem Yılmaz katıldığı bir stand-up gösterisinde Demet Akalın için yaptığı bir espri salonu kahkahaya boğarken, ünlü şarkıcı bu esprinin altında kalmadı.

demet-akalin-cem-yilmaz-cevap-3-100420211618057936c7ccc18c.jpg

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Demet akalın inanılmaz ifadelere yer verdi. Cem Yılmaz Zorlu PSM’de gösterilen stand-up programında, “Demet Akalın’ın kızı Hira 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş” şakasını yaparak katılımcıları kahkahaya boğdu. Bu şakaya ise ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan cevap gecikmedi.

demet-akalin-dan-cem-yilmaz-a-cevap-hira-saf-onun-ogluysa-h227393-75fbd.jpg

“Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan Doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin” açıklamalarını yapan Demet Akalın iddialı göndermelerde bulundu.

'Bu nasıl soygunculuk!'

Demet Akalın’ın daha önce bu olayı, “Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Hayatımda böyle bir şey görmedim! TikTokur gel sen kredi kartı başka bir telefona tanımlı ve sen çocuğun hesabından 7 bin lira al!” şeklinde ifade etmişti.

Magazin