Demet Akalın'a mutasyonlu virüs şoku!

Demet Akalın'a mutasyonlu virüs şoku!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın koronavirüse yakalandı. Sağlık durumunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Demet Akalın, sosyal medya hesabında yeni bir açıklama yaptı. Popçu koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirterek sağlık durumu hakkında detaylara değindi. Yapılan açıklamanın ardından binlerde kişi Demet Akalın ve Okan Kurt’un mutasyonlu virüse yakalandığını ifade etti. Bu detayın ardından herkes ünlü şarkıcının sağlık durumunu merak etmeye başladı.

Sanat camiasında adından sık sık söz ettiren Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde eşi Okan Kurt’un koronavirüse yakalanmasının ardından kendisi de 5 gün karantinaya alınmış ve testinin negatif olduğu söylenmişti. Fakat Demet Akalın’dan sabah saatlerinde açıklama geldi. Ünlü şarkıcı Koronavirüs testinin pozitif çıktığını dile getirdi. Bu haberin ardından sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın ve eşinin mutasyonlu virüse yakalandığını ifade etti.

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’tan kabus gibi bir haber gelmiş ve koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Bu detayın ardından Demet Akalın’ın testi merak konusu olmuş ve ünlü şarkıcı negatif olduğunu söylemişti. Fakat daha bu sabah tüm dengeler değişti. Demet Akalın sosyal medya hesabında yeni bir açıklama yaparak Koronavirüs testinin pozitif çıktığını dile getirdi. Sağlık durumu ise merak konusu oldu.

fec659b8-a1e2-40ce-96bd-69a6f432b5f3.jpg

Demet Akalın ve Okan Kurt mutasyonlu virüse mi yakalandı?

Söylediği şarkılar ve açık sözlülüğüyle gündemde büyük bir yankı uyandıran Demet Akalın, sabah saatlerinde açıklama yaparak Koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi. Bu haberin ardından ünlü şarkıcının takipçi kitlesi Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un mutasyonlu virüse yakalandığını iddia etti. Fakat Demet Akalın yaptığı açıklamada bu konu hakkında bir detaya değinmedi.

Sosyal medya kullanıcılarının iddiası olan, Demet Akalın ve eşinin mutasyonlu virüse yakalandığı haberi herkesi şaşkına çevirdi. Fakat ünlü şarkıcı açıklamasında, “Dün Covid-19 testim pozitif çıktı. İyiyim ve hafif atlatıyorum galiba…” sözlerini dile getirdi. Çiftin mutasyonlu virüse yakalanmadığı ortaya çıktı.

Medya