Demet Özdemir çekici dansıyla akılları başlardan aldı! Görenler şaştı kaldı, bir izleyen bir daha izledi! "Aman Demet o ne hareketler öyle!"

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolünde oynayan başarılı oyuncu, dikkatleri çekici dans videosuyla üzerine çekti. Her paylaşımıyla sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran Demet Özdemir'in son paylaşımı ise sosyal medyayı kasıp kavurdu.

Sık sık gündeme fiziğinin ve yüzünün güzelliği ile gelen Demet Özdemir, akılları başlardan aldı. Kıvrak dansıyla sosyal medyanın diline düşen güzel oyuncunun dansını bir izleyen bir daha izledi, bir daha izledi. Güzelliğiyle çekici dansını birleştiren Demet Özdemir'e takipçileri tarafından ise "Aman Demet, o ne hareketler öyle! Oğuzhan görmesin" yorumlarını yaptılar.

Oyunculuk adımlarında dansın büyük bir etkisi olan Demet Özdemir'in dansçı olduğu ise hayranları tarafından biliniyor. Hem şarkı söylemeye hem de dans etmeye bayılan Demet Özdemir, Acun Ilıcalı'nın bile sık sık ilgisini çekmiş, 2 kere O Ses Türkiye yarışmasına konuk olarak davet etmişti.

resim-2021-05-03-221030.png (743×361)

Sadece 1 saat gibi kısa bir sürede 1 milyonu aşkın izlenme alan başarılı oyuncunun kıvrak hareketleri de gözlerden kaçmadı. Sevgili Oğuzhan Koç'unda hem beğenmesi hem de yorum atması hayranlarının gözlerinden kaçmadı.

fsdggf.jpg (741×358)

"Hellloooo! Biz biraz eğlendik, öncelikle danslarını hayranlıkla izlediğim, benim eski yeni arkadaşlarım olan hayallerine ulaşan her zaman üreten kadınlarla dans etmek benim için ayrı bir zevk @aleynayalcinn‘a koreografisi için @hulyaylmaz @serayicmez @aysegulasciii yetenek ve güzellikleri için çok teşekkür ederim! Güzel takımlarımız yine hayallerinin peşinde koşan her zaman daha iyisini yapan canım arkadaşım @rutkayozis in @sorbe__ ile tasarladığı güzellikler umarım birbirimize uğur getiririz ama bitmedi! Bize enerjisiyle güç veren ve yeni koleksiyonunun çıkmasına da çok kısa bir süre kalan güzel @gulcedereli takıların hala üzerimde ve şahane bir koleksiyon geliyor benden söylemesi yönetmen: @jandordia evimiz : @elementsofdanceco hepinizi çok seviyorum yakında tekrar görüşürüz bu sıkıntılı zamanlarda dans etmek, şarkı söylemek, iyi düşünmek, hep hayal kurmak dileğiyle!" notunu düşen Demet Özdemir binlerce beğeni aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin