Demet Özdemir ve Hadise'den servet şov

Demet Özdemir ve Hadise'den servet şov

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Demet Özdemir ve şimdilerde Acun Ilıcalı’nın oluşturmuş olduğu Exxen platformunda yer alan Hadise bir araya geldi.

Exxen platformunda yer alan O Ses Rap'in jüri koltuğunda; Murda, Mero ve Eyipo gibi birbirinden başarılı isimlerle oturan Hadise, yaptığı bir paylaşımla gündeme bomba gibi düştü. Aynı kıyafeti  alan Demet Özdemir ise Hadise ile bu konuda ortak oldu ve magazin sayfalarının çok konuşulan üçüncü haberi olarak sayfalarda yerini aldı. 

Yılbaşı gecesinde bir araya gelen ikili, O Ses Türkiye Yılbaşı programında izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatmıştı. O Ses Türkiye yarışmasında taktığı bilekliğin fiyatı ise birden gündem haline gelmişti. 3 milyon lira olduğu iddia edilen bilekliğin hediye olduğu da konuşulanlar arasında yerini almıştı. Bir önceki katılmasında Beyaz'ı seçen Demet Özdemir açıklamasıyla hem Beyaz'ı hem de seyircileri güldürmüştü.

Demet Özdemir, O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında "Geçen katıldığımda Beyaz'ı seçtim bana birçok söz verdi ama hiçbirini tutmadı. O yüzden bu yıl Ebru Gündeş'i seçeceğim" sözlerini kullanmıştı. Hadise ile aldığı parçanın gündem olması ise ikilinin hayranlarının gözünden kaçmadı.

sfgdfdgfdgfdg.jpg

Demet Özdemir ve Hadise'nin giymiş oldukları büstiyerin fiyatı dudakların uçuklamasına neden oldu. Balmain markasına ait olan bu şık büstiyer için ödedikleri ücret ise tam tamına 9250 TL olduğu açıklandı. Bunun üzerine birçok asgari ücretli vatandaş, "Bizlerde 4 ay çalışmak zorunda kalıyoruz o para için", "Ekmek bulamayan insanlar var yazık değil mi bir parça için bu kadar para ödemeye" gibi birçok yorum yaptı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin