Demet Özdemir'den hem şıklık hem servet şov! Havasını attı, düşmanlarını çatlattı! Tek bir fotoğraf ortalığı karıştırdı! Neler oluyor?

Demet Özdemir'den hem şıklık hem servet şov! Havasını attı, düşmanlarını çatlattı! Tek bir fotoğraf ortalığı karıştırdı! Neler oluyor?

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Demet Özdemir'den hem şıklık hem de servet şov! Evinin önünde çekildiği fotoğrafla birlikte havasını atarak düşman çatlatan Demet Özdemir, tek bir görselle ortalığı fena karıştırdı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolünde yer alan başarılı oyuncu dikkatleri üzeirne toplamayı başarıyor. Sevilen oyuncu sosyal medya hesabı ise aktif bir şekilde kullanıyor. Sık sık setten ve günlük hayatından paylaşımlar yapan Demet Özdemir, eğlenceli paylaşımlarını da bu paylaşımlarına ekleyerek; yüzlerin gülmesine neden oluyor.

Kısa süre önce yayınladığı dans videosuyla binlerce beğeni alan Demet Özdemir'in tam tamına 13 milyon takipçisi bulunuyor. Yayınladığı dans videosuyla etkileşimi artıran güzle oyuncu, 3 milyona yakın izlenme alarak dikkatleri üzerinde topladı. Yaklaşık 50 dakika önce bir paylaşım daha yapan Demet Özdemir, şıklığını ve servetini gösterdi!

demet-ozdemir-mujdeyi-verdi-yeni-romantik-komedi-4950847.jpeg (598×362)

Sevilen oyuncunun bu paylaşımın hemen arkasından ise binlerce beğeni ve yorum alan Demet Özdemir, kıyafetleri ve evinin güzelliğiyle ön plana çıktı. Bunun üzerine "Demet yine şov yapıyor be!", "Şimdi hangi manzaraya bakalım eve mi yoksa sana mı?" yorumlarını aldı. İşte Demet Özdemir'den gelen o paylaşım!

resim-2021-05-05-112233.png (711×450)

"@rutkayozis yine güzellikleriyle geldi! O zaman günaydın! Musmutlu bir gün olsun!" notunu düşerek paylaşım yapan güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekti. Mavi bir kombin yapan Demet Özdemir'in evinin camlı olması ise dikkatlerden kaçmadı. Bensu Soral, Nisasofiya Aksongur gibi isimlerden yorum alan Demet Özdemir, hayranlarının da beğenisini topladı!

2925676-810x458.jpg (796×450)

 

Magazin