Derbinin spikeri Yalçın Çetin özür diledi

Derbinin spikeri Yalçın Çetin özür diledi

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini anlatan Yalçın Çetin, sarı-lacivertli taraftarların küfürlü tezahüratlarını kulaklığı takılı olduğu için duymadığı belirterek, özür diledi.

Süper Lig'in 17. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş derbide 2-2 berabere kaldı. Mücadele sırasında Fenerbahçeli taraftarların küfürlü tezahüratlarında sarı lacivertli taraftarların takımlarını desteklediğinden bahseden spiker Yalçın Çetin ise maçın ardından özür diledi.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Çetin, "Günlük yaşantımda bırakın küfürü, argo kelime kullanmaktan sakınan ben kötü sözü övemem. Kulaklık takılı olduğu için tribün sesini duymadım ve tamamen yayına odaklandım. İkinci yarıda FB taraftarının cep telefonu ışığı ile yansıttığı görüntüyü görsel şov olarak tanımladım. 30 yıldır sporun ve futbolun güzelliklerini yansıtmaya çalışıyorum. Hayatım boyunca kimseyi kırmamak adına çaba sarfettim. Hata yapıldığında özür dilemenin erdem olduğuna inandım. Tüm içtenliğimle farkında olmadan kırdığım, üzdüğüm herkesten özür dilerim. Sevgi ve saygılarımla..." diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor