Deren Talu'dan cesaret gerektiren pozlar! alevler üst üste geldi, yorumlar tıkandı! Milyonlar bu poz karışında hayran kalmaktan ileriye gidemedi! Neler oluyor?

Deren Talu'dan cesaret gerektiren pozlar! alevler üst üste geldi, yorumlar tıkandı! Milyonlar bu poz karışında hayran kalmaktan ileriye gidemedi! Neler oluyor?

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Deren Talu, sosyal medyayı resmen salladı. Aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Deren Talu'ya binlerce yorum art arda geldi.

Genç yaşta annesinin izinden gitmeye karar veren Deren Talu en son Akıncı dizisinde yer almış, daha sonra ise bir başka diziyle anlaşma imzalamıştı. Akıncı dizinde göstermiş olduğu performanstan dolayı hayran sayısı giderek artmıştı. Çekici hallerinden dolayı hayranlarından övgü dolu sözler alan Deren Talu, annesinin paylaşımdan sonra bir paylaşım yaparak gündeme bomba gibi düştü. 24 yaşında olmasının yanında fiziğiyle gündeme sık sık gelen Deren Talu bu gündeme yeni bir fotoğraf paylaşarak tekrardan girdi. 

Defne Samyeli'nin büyük kızı olan Deren Talu annesiyle olan benzerliği ile sık sık gündeme geliyor. Sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu görseller ise hayranlarını büyülüyor. "Aynı annesi gibi", "Annesi mi güzel yoksa kızı karar vermiyorum" gibi birçok yorum alan Deren Talu mini etekli pozuyla fiziğini bir kez daha ön plana çıkardı.

f7ef569d51974b66-640x425.jpg

Defne Samyeli kısa bir süre önce bir paylaşım yapmış ve New York sokaklarında fiziğini göstermişti. Sol Yanım isimli dizinin finalinden sonra tatil amaçlı ülke dışına çıkan Defne Samyeli'nin kızı bir kez daha milyonları arafta bıraktı. İşte Defne Samyeli'nin dünyalar güzeli kızı Deren Talu'nun son paylaşımı...

5e88384cbf21440e7c18dc99.jpg

"night with Venus" notunu düşerek paylaşım yapan Deren Talu, sevenlerinden birçok yorum aldı. 21 saat önce yapmış olduğu fotoğrafa ise birçok ünlü isim yorum attı. 15.873 beğenme alan Deren Talu'ya "Çok güzelsin", "Abi bi kendime bakıyorum bi sana... Ben boşuna yaşıyorum galiba" yorumlarını dile getirdiler.

grfgthcdbgtfhcb.jpg

Sevilerek takip edilen Deren Talu'nun son paylaşımında hayranları övecek bir söz bile bulamadı. Fiziğini bir kez daha ön plana çıkaran güzel oyuncu Deren Talu, takipçilerinin ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin