Dev programda dev mesaj: Cumhuriyet için HAYIR!

Dev programda dev mesaj: Cumhuriyet için HAYIR!

Hükümet medyası tarafından dile getirilen 10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in referandum kampanyası için sahaya ineceği iddiası yalanlandı. Gazeteci Enver Aysever, Ayşenur Arslan'ın moderatörlüğünü yaptığı Forum-Referanduma...

Hükümet medyası tarafından dile getirilen 10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in referandum kampanyası için sahaya ineceği iddiası yalanlandı. Gazeteci Enver Aysever, Ayşenur Arslan'ın moderatörlüğünü yaptığı Forum-Referanduma Doğru programında Sezer'e ulaştığını belirterek, "Böyle bir niyeti yokmuş" dedi. 

Ayşenur Arslan'ın moderatörlüğünü yaptığı Forum-Referanduma Doğru programı Tele1 ekranlarında yayın hayatına başladı. Bu programla televizyon dünyasına geri dönen Arslan'a Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Gazeteci Enver Aysever, Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu eşlik etti. Programda referanduma giden süreçte AKP içerisindeki çatlaklar, iktidarın hayırcılara yönelik baskısı irdelendi.  

KAYBETME TELAŞI....

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Müteaahhitler Birliği ödül töreninde hayırcıları 'terör'le anmasına tepki gösteren Merdan Yanardağ, "Bunların hepsi kaybetme telaşından kaynaklanıyor. Bu korkuyla toplumu bölmeye çalışıyorlar" dedi. 

AKP İÇİNDEKİ KLİKLER GÜL'Ü KAMPANYANIN DIŞINA İTİYOR

AKP'nin referandum kampanyasının tutmadığını ifade eden Barış Terkoğlu da, "Ne zaman sıkışsalar bir bakıyoruz, Erdoğan'ın aklına bir türban hikayesi geliveriyor vesaire. Her seçimde yaşıyoruz bunları. AKP'nin içindeki klikler, Gül gibi isimler, örtülü bir dille bu kampanyanın dışında kalmayı tercih ediyorlar" yorumunda bulundu. 

SEZER SAHAYA İNMİYOR

Enver Aysever ise hükümet medyası tarafından dile getirilen "Ahmet Necdet Sezer 'hayır' kampanyası için sahaya inecek" iddiasını yalanladı. Aysever, "Ahmet Necdet Sezer'in sahaya ineceği gibi bir iddia vardı. Arayıp öğrendik, öyle bir niyeti yokmuş" diyerek bu iddiayı yalanladı.

CUMHURİYET İÇİN HAYIR

Ayşenur Arslan konuklarına başkanlık referandumuna neden hayır dediklerini sorarak programı noktaladı.

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv