Devlet Bahçeli: Anket şirketleri ayaklarımızın altında paspastır

Devlet Bahçeli: Anket şirketleri ayaklarımızın altında paspastır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.

 Bahçeli'nin konuşmasından başlıklar şöyle: 

"MHP olarak bütün imkânlarımızı seferber ederek 2023 yılında yapılacak seçimlere hazırlanıyoruz. 

Kısır gündemlere sıkışmıyoruz, algı operasyonlarına bakmıyoruz, siyaset cambazlarına aldırmıyoruz. Ters propagandalara aldanmıyoruz, sahte ve düzmece anketlere hiç takılmıyoruz. MHP’nin oy oranlarını düşük gösterenlere, siyasetimizi küçümseme hayasızlığına  düşenlere, sipariş kamuoyu araştırmalarıyla devamlı itibar cellatlığı yapanlara diyoruz ki sizler bizi yok sayacaksanız biz daha çok var olacağız.

Sizler bizi hafife alacaksınız, günü geldiğinde ağırlığımız altında ezilmekten de kurtulamayacaksınız

Anketler partimizi ha yükseğe çıkarmış ha dibe çekmiş, ha uçurmuş, ha uçurumdan itmiş… Hiç lakin hiç önemli değildir. Ellerinden ne geliyorsa onu yapsınlar, hangi talimatı, hangi tembihi almışlarsa durmasınlar tatbik etsinler.

Birisi değil, alayı birden üzerimize gelsinler. Güdümlü anket şirketlerinin hepsi birden ayaklarımızın altında paspastır.

Anketle doğmadık ki anketsiz ölelim. Anketle var olmadık ki anket olmayınca yok olalım. Dava ve siyasi mücadelemizi kundaklamak için ellerini ovuşturanlara Türk milleti günlerini gösterecek. Bunları rezil edecektir.

Cumhur fazilet ve feragatiyle sinesinden doğan ittifak ruhuna sahip çıkacaktır. Cumhur, MHP’yi mükefatlandıracak, layık olduğu zirveye taşıyacaktır. Cumhur, başkanını seçecek o da sayın Recep Tayyip Erdoğan olacaktır."

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika